Środki na powiększenie penisa które pozwolą Ci rozgrzać atmosferę w sypialni

Kompleksy , które wiążą się z wielkością penisa są powszechne, wielu mężczyzn chciałoby mieć przyrodzenie pokaźniejszych wymiarów. I chociaż lekarze twierdzą, że to nie rozmiar penisa, ale finezja jest najbardziej istotna. aby móc zadowolić kobietę, panowie wciąż szukają metod na zwiększenie wymiarów penisa.

 

Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i 10-15 cm we wzwodzie. Jego rozmiar różni się i uzależniony jest od takich czynników jak wiek, temperatura powietrza czy stres. Ze względu na duże zapotrzebowanie, na rynku można znaleźć dziś bardzo dużo tabletek i innego typu preparatów, które zapewniają pomoc mężczyznom uzyskać wymarzony rozmiar. Penis wprawdzie nie zwiększy swoich wymiarów na trwale, w tym przypadku konieczna jest ingerencja chirurga, ale można skutecznie sobie pomóc. Problem wiążący się z brakiem akceptacji wielkości penisa ma w pierwszej kolejności podłoże psychiczne , tak więc najlepiej po prostu zaakceptować swoje ciało takim, jakie jest.

Jedynym z popularniejszych sposobów na to jak powiększyć penisa jest pompka. Tego typu rozwiązanie polecane jest przede wszystkim osobom, które mają problem z uzyskaniem erekcji. Pompki są polecana mężczyznom po urazach kręgosłupa oraz osobom starszym, u których występują przeciwwskazania do stosowania preparatów farmaceutycznych. Oferowane są pompki metalowe, szklane, plastikowe, zasilane na baterie albo ręcznie. Ich wybór jest duży.

Jak działają pompki?

 

Aby osiągnąć wzwód na penis trzeba założyć walec pompki co wytworzy podciśnienie. Następnie zsunąć na członka we wzwodzie gumkę uciskową. Tego rodzaju zabieg hamuje odpływ krwi z członka, po zakończeniu zbliżenia gumkę trzeba usunąć, jeżeli nie zostanie usunięta w odpowiednim momencie skutki mogą okazać się tragiczne, może dojść do zamartwicy i konieczna będzie amputacja penisa. Pompki muszą być używane zgodnie z zaleceniem, bo można zrobić sobie krzywdę. Trzeba używać jej nie dłużej niż 20 minut, poza tym nie należy za mocno pompować, ponieważ może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Skuteczne powiększenie penisa obalamy mity! SPRAWDŹ

Drugą popularną metodą, z której korzysta duża grupa mężczyzn są tabletki. Tego rodzaju preparaty zawierają najczęściej naturalnego pochodzenia składniki, które poprawiają chłonność oraz sprawność ciał jamistych penisa. Oczywiście nie należy spodziewać się wymarzonych i stałych efektów, pastylki działają tymczasowo, w ten sposób można zrobić dobre pierwsze wrażenie na kobiecie, ale nie powiększą one penisa w sposób trwały.

Tak naprawdę najbardziej skutecznym sposobem na zwiększenie wymiarów prącia jest operacja, której jednak się nie poleca ze względu na powikłania np. utratę możliwości wzwodu. Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak wydłużyć penisa tymczasem rozmiar nie jest najważniejszy. Kompleksy związane z wielkością męskości są porównywalne do kompleksów kobiet dotyczących wielkości piersi. Najlepszym rozwiązaniem problemów jest zaakceptowanie swojego ciała, najważniejsze abyśmy żyli ze sobą w zgodzie i aby zaakceptował nas nasz partner życiowy. Sposobów na zwiększenie penisa jest wiele, większość z nich nie jest skutecznych, inne mogą zmienić rozmiar penisa na kilka godzin, jednak nie jest możliwe, aby bez ingerencji chirurga penis powiększył się w stały sposób.

Czy rozmiar penisa jest dla mężczyzn tematem tabu?

 

Większość mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swoich rodowych klejnotów, dla niektórych długość penisa to w dalszym ciągu temat tabu, o którym nie chcą rozmawiać. Chociaż ludzie się różnią, a lekarze podkreślają, że rozmiar penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który może zapewnić udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku duży wybór takiego typu preparatów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest bardzo dużo, aczkolwiek nie wszystkie będą tak samo skuteczne.

Tabletki mają działanie zbliżone do suplementów diety i w większości przypadków zawierają same naturalne składniki wykonane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego członka i chcą uzyskać szybkie rezultaty. Tabletki działają na ciała jamiste , które znajdują się w członku, zwiększając ich chłonność. Jedynym z najskuteczniejszych sposobów może okazać się operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. Podczas zabiegu lekarz nacina wiązadła, łączące prącie z kością łonową, dzięki temu penis wydaje się bardziej długi. Tego rodzaju zabieg to droga inwestycja a niekiedy mogą po nim wystąpić powikłania, dlatego nie jest zalecany.

Zabiegi operacyjne na zwiększenie penisa wykonuje się przede wszystkim jedynie tym osobom, które cierpią na wadę rozwojową penisa. Ryzyko jest duże, gdyż oprócz takich powikłań pooperacyjnych jak stan zapalny czy brak efektów po przeprowadzonym zabiegu, może też dojść do utraty zdolności wzwodu i erekcji. Chirurgiczne zwiększenie penisa jest proponowane głównie mężczyznom borykającym się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa jest możliwe również poprzez odpowiednie ćwiczenia, oczywiście trzeba skonsultować je ze specjalistą – urologiem lub seksuologiem. Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z wielkością penisa jest związany z kłopotami w sytuacjach intymnych.

Większość jest zadowolonych z rozmiaru penisa partnera, pomimo tego, że on sam chciałby dysponować dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku mają kompleksy. Nawet, w przypadku gdy partnerkę zadawała rozmiar i wygląd penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki. Mały penis może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem wyzwalającym strach przed sytuacjami intymnymi, dlatego przede wszystkim warto, aby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad samoakceptacją, bo to jest kluczowe. We współczesnych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają ogromny kłopot z właśnie z samoakceptacją. Lekarze podkreślają, że rozmiar nie jest tak istotny i nie warto podejmować ryzyka poddając się operacji, gdy wszystkie funkcje penisa są zachowanie i mężczyzna nie ma problemu z erekcją.

Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurgicznej myśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Wymiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem tabu, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tej normie.