Skuteczne powiększenie penisa obalamy mity! SPRAWDŹ

Długość penisa u mężczyzn zamieszkujących kraje europejskie wynosi od 8 do 12 cm w spoczynku, nie jest to rozmiar, którego trzeba się wstydzić, jednakże wielu mężczyzn ma z tego powodu kompleksy.

 

Ze względu na to, na rynku można znaleźć wiele wszelkiego typu pastylek, żeli i urządzeń, które rzekomo mają pomóc w osiągnięciu wymarzonych rezultatów. Niektórzy cenią ponadto specjalne ćwiczenia na skuteczne powiększanie członka.

Skuteczne powiększenie penisa

Jaka jest efektywność kuracji powiększających penisa?

 

Jeżeli chodzi o treningi nie warto podejmować takich działań samodzielnie, gdyż można zrobić sobie krzywdę. Trzeba skonsultować się z lekarzem, który doradzi nam najskuteczniejsze i bezpieczne rozwiązanie. Trzeba wiedzieć, że kompleksy związane z rozmiarem członka siedzą w przysłowiowej głowie i w zasadzie od tego należy zacząć. Długość czy obwód penisa nie gwarantuje satysfakcji z życia intymnego, co potwierdza duża grupa kobiet i lekarze. Mężczyzna z dużym penisem nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki, jeśli jest nieczuły i brakuje mu fantazji.

Trzeba pamiętać, że skuteczne powiększenie członka jest możliwe także poprzez operację chirurgiczną, a tego rodzaju zabieg niestety związany jest z dużym ryzykiem. Operacyjne zwiększenie wymiarów członka polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, dzięki temu penis się opuszcza i staje się przez to dłuższy. Niestety taka zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem nie tylko stanów zapalnych, ale również nieodwracalnego uszkodzenia funkcji wzwodu, co wyklucza udane życie seksualne.

Czy warto ryzykować?

 

Lepiej zdecydować się na środki farmakologiczne typu najlepsze tabletki na penisa, które nie dają wprawdzie trwałych rezultatów, ale nie są zagrożone tak dużym ryzykiem, a dzięki nim również można zrobić odpowiednie wrażenie na kobiecie i odbudować samoakceptację.

Wielu mężczyzn zadaje pytanie jak pogrubić penisa, rozwiązaniem w takim przypadku może być z pewnością pompka próżniowa. To urządzenie polecane również jest przez lekarzy. Stosuje je wiele osób po urazach kręgosłupa, aby móc osiągnąć erekcję, chociaż można stosować takiego rodzaju urządzenie również do celów zwiększenia rozmiaru członka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Powiększenie członka ile kosztuje i czy jest bezpieczne?

Pompki należy oczywiście odpowiednio używać, nie więcej niż 20 minut dziennie. Trzeba nie zapominać, aby za mocno nie pompować, gdyż może dojść do rozerwania naczyń krwionośnych członka. Próba powiększania członka samodzielnie bez pomocy lekarskiej nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż może mieć to nieodwracalne skutki, może dojść nawet do trwałych uszkodzeń narządu. Przed podjęciem decyzji na rzecz zwiększenia wymiarów członka, najlepiej dobrze przemyśleć sprawę i dotrzeć do faktycznych przyczyn braku samoakceptacji. Być może zwiększenie wielkości członka może okazać niepotrzebne.

Często najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie partnerki, która zapewni nas, o że w pełni nas akceptuje i że nas kocha. Tak czy inaczej, nie można dać się zwariować, należy też kupować środki z wiarygodnych źródeł i nie próbować powiększać przyrodzenia bez konsultacji z lekarzem.

Powiększanie penisa co jest prawdą a co mitem?

 

Wielkość penisa teoretycznie nie powinna mieć znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Średnia długość penisa u mężczyzn pochodzących z Europy waha się w granicach 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie cieszą ich rozmiary.

Czy tabletki na penisa są rozwiązaniem?

 

Na rynku polecanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie są skuteczne, dlatego przed dokonaniem zakupu trzeba sprawdzić opinie na temat wybranych środków. Chociaż wielu producentów tabletek na zwiększenie wymiarów członka, gwarantuje, że dzięki ich produktom można osiągnąć bardzo dobre efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe. Pastylki poprawiają ukrwienie członka, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą skutecznym rozwiązaniem dla panów, zamierzających wywołać dobre pierwsze wrażenie na partnerce.

Dosyć popularnym sposobem na zwiększenie wymiarów członka jest pompka wodna, to urządzenie może podobno zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują większą wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompki należy używać codziennie przez 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilkunastu dniach. Inną metodą są ćwiczenia wykonywane z odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem specjalistą. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć członka jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy znikomych dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale także niebezpieczna, gdyż możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania.

Zabieg chirurgiczny powiększania członka polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas penis opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność wzwodu, co wyklucza udane życie intymne.

Skuteczne powiększenie penisa

Zabiegi chirurgiczne są zalecane wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na wady rozwojowe prącia tzw. mikropenis. Pomimo tego, że długość czy grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na spełnienie kobiety, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy.

Chociaż w sprzedaży dostępne są wszelkiego typu urządzenia oraz tabletki, które maja za zadanie powiększyć wymiar, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może przynieść oczekiwane rezultaty jest operacja. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość członka w stanie erekcji może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penis

PeniSizeXL

PeniSizeXL to preparat, który rekomendują internauci i to oni wystawili tym pastylką pozytywną rekomendację. Nie bez powodu także produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co interesujące, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale głównie ich partnerki!

Skuteczne powiększenie penisa >> ZOBACZ