Rozmiar przyrodzenia czy jest wielkością stałą na całe życie?

Zostać bardzo hojnie obdarzonym przez matkę naturę to niemal dla każdego mężczyzny honorowy aspekt. Dla wielu panów staje się on niemalże obsesją. Problem zbyt małego członka dotyczy mnóstwa mężczyzn. Aktualnie temat ten w dalszym ciągu stanowi tabu a panowie, jak również ich partnerki pomocy szukają w sieci.

 

Od czego zależy rozmiar penisa?

 

Rozwój męskich narządów płciowych to niezwykle skomplikowany i złożony proces. Jest uzależniony od wieku czynników. Niewłaściwe funkcjonowanie chociażby jednego z nich może wpływać na rozmiar członka. Mowa przede wszystkim o podstawowym hormonie męskim testosteronie. W chwili gdy organizm wytwarza zbyt małe jego ilości mężczyzna ma dużą szansę mieć problem z funkcjonowaniem oraz wielkością narządów płciowych. Penis rozwija się najaktywniej w prenatalnym i wczesnym okresie ciąży. Czynnik, który zaburzy syntezę kolagenu  w tym  czasie może mieć znaczący wpływ na rozmiar penisa.

Rozmiar przyrodzenia

 

Dojrzewanie a wielkość przyrodzenia

 

Męski członek rośnie aż do okresu dojrzewania w tym czasie osiąga ostateczny rozmiar i kształt. W tym wieku zaczynają się także pierwsze porównania i zainteresowanie rozmiarem. Nie ma jednak powodów do obaw, jeśli członek jest nieco mniejszy. Obecny postęp niemal każdej dziedziny pozwala na niwelowanie nawet tego typu przypadłości w nie koniecznie inwazyjny sposób. Za zbyt małą wielkość penisa może również odpowiadać zła praca przysadki mózgowej. Te zaburzenia wymagają jednak bezpośredniej konsultacji z lekarzem i odpowiedniego leczenia.

Istnieje wiele metod pozwalających zredukować problem małego członka. Pompki, eskapandry, suplementy oraz najbardziej ryzykowana operacja chirurgiczna.

Członek mniejszy z upływem lat

 

Wraz z wiekiem penis wiotczeje i kurczy się. Dzieję się tak na skutek niedoborów kolagenu i elastyny. Wedle doniesień panowie uprawiający regularnie seks w starszym wieku mają znacznie większe szanse na to, że ich człowiek w wieku mocno starszym, aż tak bardzo nie zmieni swojego pierwotnego wymiaru. Seks wpływa również na odpowiedni poziom testosteronu, który odpowiada za rozmiar przyrodzenia. Zbyt mała jego ilość w organizmie może powodować  nie tylko problemy z potencja, ale także znacznie zmniejszyć penisa.

Dieta na zachowanie odpowiedniego rozmiaru

 

W chwili gdy w diecie panów brakuje takich produktów jak jaja czy ryby i taki stan jest permanentny to nie ma szans aby rozmiar członka był imponujący. Dietetycy potwierdzają, że mężczyźni powinni przywiązać większa uwagę do spożywania czerwonego mięsa oraz kapustnych warzyw. Zapobiegają one bowiem przetworzeniu testosteronu w estrogen. Tym samym poziom męskich hormonów utrzymuje się na najwyższym poziomie.

Używki zmniejszą penisa

 

To że nikotyna i alkohol mają wpływ na obniżenie męskiej potencji jest sprawa oczywista i wiadomą od dawna. Okazało się jednak, że te same produkty mogą mieć wpływ na zmniejszenie męskich narządów. Jednak zmiany te są odwracalne w chwili gdy używki zostają ograniczone

Czy penisa można powiększyć?

 

Tak! Obecnie istnieją metody mające na celu powiększenie męskich narządów. Ćwiczenia mogą być kłopotliwe i wymagają regularności, operacja zaś jest metodą bardzo inwazyjną i niesie ogromne ryzyko powikłań. Na rynku aktualnie dostępne są tabletki na powiększenie penisa, które cieszą się stale rosnącą popularnością. Produkty te w sposób bezpieczny pozwalają zwiększyć rozmiar, a także grubość członka.

Rozmiar przyrodzenia

Składniki których warto szukać w suplementach diety

 

L – arginina – uprawnia przepływ krwi w penisie

Żeń – szeń – składnik niemal każdego leku na potencję

Palma sabałowa – przeciwdziała chorobą prostaty

Muira – Puama – Zwiększa wydzielanie męskich hormonów

Buzdyganek naziemny – powszechny afrodyzjak

Maca – odpowiada za potencję zarówno u mężczyzn jak i kobiet