Przyczyny impotencji i recepta na powrót do dawnej formy

 

Z przeprowadzonych badań wynika, że ponad połowa mężczyzn nie jest usatysfakcjonowana rozmiarem swojego przyrodzenia. Pomimo iż Kamasutra zapewnia, że każdy penis potrafi dać rozkosz kobiecie, w umysłach mężczyzn góruje przekonanie, że to co większe zawsze będzie lepsze.

 

Tego typu teorie to w dużej mierze wina filmów, poradników seksualnych czy mediów i prasy. Lekarze od lat alarmują, że większy członek nie oznacza lepszego pożycia seksualnego i intensywniejszych doznań. Kobiety  także nie skarżą się ,że partner ma zbyt mało centymetrów. Dodatkowo niekiedy uskarżają się, że z powodu zbyt hojnych rozmiarów mężczyzny odczuwają ból i dyskomfort w trakcie zbliżenia. Tak więc nie ma recepty doskonałej. Statystyczna długość członka wynosi  od 5-8 cm w stanie spoczynku. Penis we wzwodzie może osiągnąć rozmiar nawet 18 centymetrów. Pochwa mimo swej elastyczności ma jednak pewne granice.

Przyczyny impotencji

Chęć posiadania okazałego wymiaru członka w przypadku panów zakodowana jest w sposób biologiczny. Utarł się bowiem mit, że kobiety od zawsze wybierały sobie partnerów z pokaźniejszym przyrodzeniem. Kompleks związany ze zbyt małym członkiem, to przekonanie, że rozmiar kompletnie odbiega od statystyk i jest powodem wstydu. Dotyka on już mężczyzn na etapie nastolatków i pozostaje na długie lata. Sytuacja ta wbrew pozorom jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem, ponieważ może stać się przyczyną leków związanych ze stosunkiem seksualnym. Tego typu zaburzenia prowadzą również do stanów depresyjnych, a z czasem zaprzestania aktywności seksualnej.

Przyczyny impotencji czyli kto zawinił?

 

Przyczyny przez które  mężczyzna postanawia unikać zbliżeń seksualnych jest wiele.

zaburzenia wzwodu

braku emocjonalnych więzi między partnerami

skupienie zbyt dużej uwagi na innych sprawach

kompleksy z powodu zbyt małego członka

Skutki seksualnej wstrzemięźliwości

 

O negatywnych i zgubnych skutkach zaniechania aktywności seksualnej można przeczytać mnóstwo informacji w tym również tych naukowych. Opierają się one głownie o przekonanie, iż osoba, która dłuższy czas nie uprawiała seksu będzie miała duży problem z powrotem do pierwotnej formy, a w niektórych przypadkach można nabawić się depresji.

Ups… przedwczesny wytrysk

 

Przewlekła impotencja może sprawić, że będziemy bać się powrotu do aktywności seksualnej. W sytuacji gdy tego typu lęki zwyciężają nad radością płynąca z seksu pojawiają się zaburzenia erekcji i wzwodu. Druga strona medalu wygląda nieco inaczej tak bardzo zatęskniliśmy za seksem, że podniecenie wywoła zbyt wczesny, nieoczekiwany wytrysk. Tego typu sytuacje mają w dużej mierze podłoże psychologiczne. W chwili kiedy problemy te nie zanikną w ciągu kilku miesięcy od powrotu do współżycia  należy skonsultować się ze specjalistą.

Permanentnie zły nastrój

 

Nie istnieją badania, które jednoznacznie potwierdzają brak współżycia jako przyczynę stanów depresyjnych. Są jednak argumenty które udowadniają, że właśnie stosunek seksualny zmniejsza ryzyko zachorować na tę chorobę. Panowie, który zachowują wstrzemięźliwość seksualną są zdecydowanie mniej szczęśliwsi, niż ci regularnie uprawiający seks.  Mimo, że żadne badania nie stwierdzają, że brak aktywności seksualnej powoduje depresje, to powszechnie widmo, że prowadzi to do rozdrażnienia, i wahań nastroju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Rozmiar przyrodzenia czy jest wielkością stałą na całe życie?

Czy warto stosować produkty na powiększanie penisa?

 

Tego typu produkty z całą pewnością nie zmienią ani myślenia ani przekonań mężczyzn. Jednak w wielu przypadkach mogą one okazać się bardzo przydatne i sprawić, że powrót do dawnej formy nastąpi znacznie szybciej. Mężczyźni nie zawsze mogą pochwalić się świetnymi wynikami w różnych sytuacjach. Czasami mają kompleksy wskutek swoich intymnych możliwości.

Przyczyny impotencji

Jest na to więc najkorzystniejsza perspektywa w postaci środka, jakim są suplementy na powiększenie penisa. Należy jednak zwrócić uwagę, aby tabletki na powiększenie penisa zawierały wyciągi i ekstrakty roślinne a nie chemiczne substancje, które zamiast leczyć będą wyłącznie szkodzić. Tego typu kuracja może przynieść naprawdę dobre rezultaty, potrzeba jednak cierpliwości, gdyż nic nie zadzieje się w ciągu tygodnia

Istnieją również specjalne ćwiczenia na zwiększanie penisa. Od dziś panowie mogą zapomnieć o kompleksie małego członka. Gdyż istnieją sposoby, które pozwalają uzyskać widoczne rezultaty. Przez co można cieszyć się także zwiększoną grubością, co przydaje się w łóżku z wymagającą partnerką. Wykorzystanie takich propozycji z całą pewnością będzie niezbędne, podczas gdy życie seksualne mężczyzn będzie wisiało na włosku.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL zajmuje najwyższe miejsce w rankingu suplementów diety po które sięgają mężczyźni mający problem zbyt małego penisa. Systematyczne zażywanie środka przynosi doskonałe rezultaty zarówno przedłużenia penisa, jak również zwiększenia jego obwodu.

Suplement powiększający penisa >> ZOBACZ