Prawidłowa długość penisa czy takie pojęcie istnieje?

Zaskakującym może być fakt, jak wielu mężczyzn ma problem ze zbyt małym członkiem. Cała masa panów ma rozmiar poniżej 14 cm, potwierdzają to liczne badania i statystyki, przeprowadzane w wielu krajach, w tym również w Polsce.

 

Długość męskiego penisa temat, który niezmiennie od lat pozostaje zagadnieniem tabu oraz dyskusyjnym punktem spornym. Rozmiar i grubość penisa jest bardzo różna. W spoczynku wynosi ona od 5-15 cm. Grubości przypisuje się ok.2,5 cm. Zaś w stanie erekcji rozmiar ten zwiększa się do ok. 13-18 cm. Na rozmiar penisa wpływa wiele czynników. Należą do nich zbyt niska temperatura i wtedy członek kurczy się, stany lękowe, zmęczenie. Wraz z wiekiem również podlega on zmniejszeniu. Mentalność mężczyzn, że nie odstają oni od określonych norm ma przeogromne znaczenie dla ich psychiki, a co za tym idzie poczucia wartości i pewności siebie.

Prawidłowa długość penisa

Mężczyźni i kobiety o wielkości przyrodzenia

 

W momencie, gdy brakuje tych kilku centymetrów, aby znaleźć się w statystycznej czołówce, panowie tracą wiarę w siebie. Skutkuje to nawet zniechceniem do jakichkolwiek seksualnych zbliżeń. Kierując tym razem pytanie do panów czy rozmiar ma dla nich znaczenie ci mniej doświadczeni odpowiedzieli, że jak najbardziej tak. Bardziej doświadczeni mężczyźni odpowiedz ukierunkowali, na taktykę, dodając jednak ,że od przybytku głowa nie boli. Tak więc dla większości pokaźne rozmiary w dalszym ciągu są sprawą priorytetową.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Przyczyny impotencji i recepta na powrót do dawnej formy

 

Sprawa wygląda nieco inaczej ze strony kobiet. Po tej stronie nie ma aż tak wielkiego aplauz dla niebotycznych rozmiarów męskiego przyrodzenia. Bowiem jak powszechnie wiadomo pochwa ma około 8 cm długości, mimo, że jest elastyczna zbyt duży penis może sprawiać wrażenie dyskomfortu, a nawet ból. W związku z tym kobiety potwierdzają, że dla nich o wiele bardziej liczy się podejście, technika i odpowiednia gra wstępna.

Czy penisa można powiększyć?

 

Metody powiększenia męskiego przyrodzenia cieszą się ogromną popularnością. Mimo, że lekarze tale apelują i podkreślają, że to finezja i technika ma znaczenie, zainteresowanie zmianą rozmiaru członka nie słabnie, a wręcz przeciwnie. Z roku na rok stale rośnie sprzedaż środków na powiększenie oraz liczba wyszukiwać tego typu haseł na stronach internetowych. Zdaniem mężczyzn im pokaźniejszy rozmiar tym lepiej dla pranerki i większa zazdrość w oczach innych mężczyzn.

Całe szczęście z problem tym można sobie poradzić stosując odpowiednie suplementy, techniki seksualne czy ćwiczenia. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest cała gama. Ostateczną zaś metodą staję się operacja chirurgiczna. Mimo, że jest bardzo skuteczna niesie ze sobą ogromne ryzyko powikłań. Zabieg polega na nacięciu wiązadła, które łączy prącie z łonową kością, przez co penis opuszcza się nieco niżej i wydaje się dłuższy. Operacja wiąże się  z dużymi kosztami i ryzykiem. Seksuolodzy więc odradzają korzystanie z tego typu metod, jeśli nie są one koniecznością.

Ćwicz Ćwicz Ćwicz

 

Mówi się, że odpowiednie ćwiczenia, pierścienie czy pompki mogą zwiększyć rozmiar penisa. Trzeba pamiętać, że tego typu techniki najlepiej by zalecił lekarz, samemu bowiem możemy zrobić sobie krzywdę. Nie można jednak oczekiwać spektakularnych rezultatów. Wynik jakiego możemy się ewentualnie spodziewać to około 2 cm. Penis posiada mięśnie bowiem, odpowiednia gimnastyka przyczynia się do ich rozwoju. Ćwiczenia penisa zwiększają silę orgazmu i staje się on wrażliwszy na bodźce. Poprzez gimnastykę, możesz dłużej cieszyć się stosunkiem i zadowoleniem w oczach partnerki. Tego typu gimnastyka w przypadku kobiet ma za zadanie ujędrnić i wzmocnić mięśnie, tym samym pobudzając erogenne punkty. U mężczyzn zaś powinna stymulować punkt P. Umiejscowiony jest on tuż pod pęcherzem moczowym.

Przykładowe ćwiczenia

Rozciąganie – należy jedną ręka chwycić żołądź by uścisk nie powodował dyskomfortu. Drugą rękę położyć u podstawy penisa i pociągać, aż do chwili stwierdzenia, że penis się naciągał. Taką pozycje utrzymać około 15 sekund, cały proces należy powtórzyć jeszcze raz. Ćwiczenie wykonywać raz dziennie.

Metoda Kegla– palcami wyczuj mięsień łonowo-guziczny, najlepiej w trakcie wstrzymania w trakcie oddawania moczu. Po czym napinaj mięsień około 30 razy dziennie.

Pozostałe metody to – Masowanie krocza, oddawanie przerywanego strumienia moczu.

Nie bój się suplementacji

 

Mężczyźni pełni kompleksów z powodu zbyt małego członka poszukują więc preparatów, które pozwolą pozbyć się tego problemu. W aptekach czy internetowych klepach możemy nabyć specjalistyczne suplementy mające na celu usprawnienie erekcji oraz leczące zaburzenia potencji, dodatkowo coraz więcej pojawia się produktów wpływających na zwiększenie rozmiaru. Bywa to lek na ich kompleksy dotyczące wielkości penisa. Naturalne metody pozwalają radować się większym sprzętem, co z całą pewnością przełoży się na życie seksualne.

Prawidłowa długość penisa

Trzeba jedynie zainwestować w pastylki na penisa, które pozwolą cieszyć się doskonałymi rezultatami. Jak widać są sposoby na zbyt małego penisa. Rzecz jasna powiększenie penisa jest możliwe przy zastosowaniu odpowiedniej kuracji. Mając do dyspozycji odpowiednie metody, które zostały zbadane laboratoryjnie można cieszyć się genialnymi efektami. Naturalne powiększanie penisa dotyczy nie tylko użytkowania środków farmakologicznych, ale również specjalistycznych maści. Dzięki temu erekcja będzie znacznie lepsza.

Porzuć jednak wszystkie czarne myśli i zadbaj jak najlepiej o nastrój i klimat w waszej sypialni. Bowiem to partnerka ocenia czy spełniasz jej wymogi i czy jest jej na prawdę dobrze. Punktem rozstrzygającym nie jest tu jednak rozmiar przyrodzenia, ale pożądanie i to czy potraficie utrzymać intymne relacje.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to środek który suplementują internauci i to oni dali tym tabletkom tak pozytywną rekomendację. Nie bez powodu także suplement ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko panowie zadowoleni są z efektów…

Suplement powiększający penisa >> ZOBACZ