Powiększenie członka ile kosztuje i czy jest bezpieczne?

Każdy z nas ma na jakimś punkcie kompleksy, niewiele jest osób, które całkowicie akceptują swój wygląd. Kobiety zazwyczaj mają problem z wielkością swoich piersi czy figurą, mężczyźni narzekają z kolei na wymiar swojego penisa.

 

Skuteczne metody na przedłużenie penisa?

 

Od wielu lat na rynku światowym pojawiają się tabletki, kremy, żele, które wpływają na wydłużenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie jest najważniejsza, potwierdzają to lekarze i mówią o tym kobiety, dla których kluczowa jest fantazja partnera. Mimo to, dużo grupa mężczyzn mają kompleksy, wielu z nich zastanawia się jak powiększyć penisa, by móc sprawić przyjemność kobiecie.

Powiększenie członka

Wielkość penisa w pierwszej kolejności jest uwarunkowana genetycznie, jego wielkość uzależniona jest również od narodowości. Jest to narząd, którego wymiar się zmienia w zależności o wieku, temperatury powietrza oraz sytuacji. Na rynku można kupić masę preparatów, które gwarantują, że zaledwie po kilku tygodniach regularnego stosowania penis zwiększa swój rozmiar. Producenci pastylek na powiększanie penisa prześcigają się w ofercie coraz lepszych produktów. Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę ciężko stwierdzić, które tabletki okażą się najskuteczniejsze, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej.

Najlepsze tabletki na penisa najczęściej zawierają w swoim składzie naturalne składniki, przede wszystkim substancje ziołowe, które poza tym zwiększają również popęd seksualny i doznania w czasie zbliżenia seksualnego. We współczesnych czasach sposobów jest sporo, jednak trzeba zachować ostrożność, nie warto kupować preparatów niewiadomego pochodzenia, ponieważ mogą okazać się szkodliwe dla naszego organizmu.
Preparaty na zwiększenie wymiarów penisa najlepiej kupować w aptekach bądź sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre preparaty nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Bezpieczne powiększenie penisa w prosty i szybki sposób

Oczywiście tabletki nie będą miały takiej efektywności jak zabieg operacyjne, nie mniej jednak zabieg przy użyciu skalpela jest polecany osobom z dużym problemem , który wiąże się z wadami rozwojowymi penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale wiąże się z poważnym ryzykiem. Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, a dużo się nacierpimy, w niektórych sytuacjach może też dojść do kłopotów ze wzwodem. Zwiększanie rozmiarów męskości jest trudne, penisa nie da się zwiększyć bez interwencji chirurga. Jeżeli mężczyzna jest poważnie zakompleksiony, najlepiej, aby zwrócił się z tym problemem do specjalisty.

Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie przyrodzenia, należy poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że zabieg operacyjny czy tabletki są zbędne, na początku należy zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest dodatkowo akceptacja partnerki. Kobiety są zdania, że wymiar nie jest najważniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, aby móc zrobić dobre wrażenie w łóżku. To nie długość czy obwód penisa się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Ile kosztuje powiększanie penisa?

 

Wielkość penisa teoretycznie nie ma znaczenia w czasie współżycia. Zarówno lekarze, jak i same kobiety podkreślają, że kluczowa jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego klejnotów rodowych. Mimo to większość mężczyzn jest zakompleksionych w związku z rozmiarem członka, co negatywnie wpływa na ich samopoczucie. W związku z tym, że problem jest poważny na rynku można znaleźć dużo preparatów, które mają na celu powiększenie penisa, niestety nie wszystkie są efektywne i bezpieczne dla organizmu.

Kluczowe jest to, aby wybierać preparaty, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki na powiększenie penisa.Chociaż większość z nich składa się z naturalnie pozyskiwanych substancji, one również mogą przynieść negatywne skutki. Pamiętajmy, aby podejść do wyboru tabletek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, o czym zapewniają producenci.

Kolejnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Ćwiczenia wykonuje się przy użyciu specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skorzystać z porady specjalisty. Jedynym naprawdę skutecznym sposobem na stałe zwiększenie wymiarów penisa jest zabieg operacyjny.

Zabieg z użyciem skalpela mający na celu wydłużenie członka to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. W trakcie zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia co uzyskuje się przez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas członek opuszcza się i stje się dłuższy. Tego typu zabiegi są zalecane głównie osobom, które cierpią na niedorozwój penisa, mają tzw. mikropenis. W przypadku, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego członek ma rozmiary prawidłowe odradza się taki zabieg, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań.

Wielkość penisa to kompleks dużej grupy mężczyzn, a zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem braku wzwodu, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego penisa wiąże się z obniżoną samooceną i należy najpierw poszukać pomocy u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne jedynie w zdrowotnych przypadkach, gdy członek uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie.

Powiększenie członka

Poprzez zabieg operacyjny można uzyskać zwiększenie rozmiaru penisa o około 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda interwencja chirurgiczna, zwiększenie wymiarów penisa wiąże się również z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać wymarzonego efektu.

Zabiegi chirurgiczne są drogie, ich koszt wynosi około 800-1000 euro. Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku operacji zwiększenia wymiarów penisa ryzyko jest poważne, w naszym kraju jest zaledwie kilku fachowców, którzy specjalizują się w takich zabiegach. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu aby zadowolić kobietę nie liczy się jedynie wymiar przyrodzenia.

PeniSizeXL Najlepsze tabletki powiększające penis

PeniSizeXL

PeniSizeXL to produkt, który stosują internauci i to oni wystawili tym pastylką pozytywną rekomendację. Nie przypadkowo również środek ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Interesujący jest fakt,że, nie tylko faceci zadowoleni są z rezultatów… ale głównie ich partnerki!

Powiększenie członka >> ZOBACZ