Najskuteczniejsze metody powiększenia członka poznaj 6 sposobów!

 

Żyjemy w czasach w których kultem otacza się pokaźne rozmiary. Z licznych badań wynika, że aż połowa mężczyzn nie jest usatysfakcjonowana rozmiarem swojego przyrodzenia.

 

Zakompleksieni panowie jednak mają obecnie do dyspozycji całą masę sposobów na uporanie się z prześladującymi ich wewnętrznymi demonami. Przedstawiamy 6 najpopularniejszych metod pozwalających na zwiększenie męskich parametrów.

Tabletki na powiększenie penisa

 

W swoim składzie skrywają same naturalne specyfiki min. żeń – szeń, korzeń maca, buzdyganek naziemny. Regularne suplementowanie sprawia, że członek staje się dłuższy i bardziej ukrwiony. Tabletki na powieszenie penisa to najbardziej popularna, a zarazem bezpieczna metoda. Dodatkowo nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu gdyż ogranicza się do codziennego przyjmowania kapsułki. Produkty nie są wybitnie drogie, a pozwalają na efekty, których nawet nie zawsze się spodziewamy.

Najskuteczniejsze metody powiększenia członka

Eskapandry

 

Eskapander  stosuje się je do rozciągnięcia członka. Mężczyźni decydują się na te metodę w celu zwiększenia długości penisa poprzez rozciąganie, często spostrzegają również przyrost grubości. Przyrząd zaleca się nosić kilka godzin w ciągu dnia, a samo rozciąganie jest procesem długotrwałym. Rezultaty są jednak trwałe i w porównaniu do pompki próżniowej utrzymują się zdecydowanie dłużej.

Pompki próżniowe

 

Zbudowane są z cylindra i specjalistycznej pompki. Wytwarzają podciśnienie wokół członka przez co krew napływa do niej szybciej. Często wykorzystują je panowie w starszym wieku zamiast tabletek na erekcje. Należy pamiętać, że przyrząd ten wymaga ostrożnej obsługi by nie wyrządził krzywdy. Zbyt mocne pompowanie może prowadzić do pęknięcia naczyń krwionośnych w penisie. Przyjmuje się 20 minut dziennej kuracji nie dłużej.

Operacja chirurgiczna

 

Najbardziej efektowna, a zarazem niebezpieczna i kosztowna metoda powiększenia członka. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym. Polega na podcięciu więzadła które mocuje członka. Następstwem jest hospitalizacja i przyjmowanie odpowiednich leków. Efekt zazwyczaj widoczny jest bardziej w grubości niż długości. Na około miesiąc należy zaprzestać aktywności seksualnej i wysiłku fizycznego. Niestety często efektami ubocznymi są krwawienia czy krwiaki. Może również dojść do zmniejszenia czucia członka.

Kwas hialuronowy

 

Powiększenie prącia kwasem hialuronowym o metoda zdecydowanie mniej inwazyjna i  co istotne bezpieczniejsza. Lekarz poprzez nakłucie wprowadza przy użyciu strzykawki kwas. Efekty są natychmiastowe. Kwas hialuronowy występuje  naturalnie w ludzkim organizmie, przez co nie musimy obawiać się powikłań. Jest jednak biodegradowalny przez co powtarzanie zabiegu w celu utrzymania efektów jest konieczne. Rezultaty widoczne są nawet do 2 lat!

Najskuteczniejsze metody powiększenia członka

Plastyka z użyciem własnego tłuszczu

 

Zabieg ten wykonywany jest w celu pogrubienia członka. Lekarz przeszczepia podskórnie tkankę tłuszczową z innej partii ciała pod skórę penisa. Dodatkowo następuje wydłużenie nawet o 5 cm Efekty utrzymują się do 3 lat. Cena zabiegu może jednak wahać się w granicach 4 a nawet 8 tysięcy.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

 

PeniSizeXL to PeniSizeXLsuplement, który rekomentują internauci i to oni dali tym pastylką tak pozytywną opinię. Nie bez powodu także produkt ten  zajmuje 1 miejscu w rankingu! Ale co ciekawe i ważne nie tylko panowie zadowoleni są z efektów ale przede wszystkim ich kobiety!

Tabletki powiększające penisa >> ZOBACZ