Ćwiczenia na powiększenie penisa 3 najskuteczniejsze treningi

 

Wielu mężczyzn ma problem z akceptacją rozmiaru swojego przyrodzenia. Powszechnie mówi się, iż nie istnieją żadne naturalne metody, które mogłyby się przyczynić do zwiększenia męskich parametrów. W rzeczywistości jednak istnieją ćwiczenia, które pozwolą rozbudować tkankę gąbczastą z której członek jest zbudowany.

 

Jak dowodzą badania niemal 80 % mężczyzn nie satysfakcjonuje rozmiar bądź tez kształt przyrodzenia. Pomimo iż lekarze czy też kobiety nieustannie przekonują, że wielkość penisa nie ma znaczenia podczas stosunku, zainteresowanie tematem zwiększenia rozmiaru członka nie traci na popularności. Najbardziej zakompleksieni są jednak panowie, których penis nawet w trakcie spoczynku nie ma imponującego rozmiaru.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Rozgrzewka przed ćwiczeniami

 

Zanim przystąpmy do ćwiczeń niezbędna będzie odpowiednia rozgrzewka. W tym celu należy przygotować gorący kompres i przyłożyć do członka. Ciepłotę utrzymać przez około 5 min. Poprzez temperaturę nastąpi większy dopływ dotlenionej krwi, a to pozwoli osiągnąć lepsze rezultaty z ćwiczeń.

3 najskuteczniejsze ćwiczenia na powiększenie penisa

 

Ćwiczenie mięśni Kegla

To ćwiczenie nie wpływa bezpośrednio na rozmiar członka, pozwala jednak na przedłużenie erekcji oraz większa kontrolę nad nią. Odpowiednio wyćwiczone mięśnie gwarantują większe doznania podczas seksu oraz nasilają orgazm. Dodatkowo chronią przed niektórymi chorobami. Ćwiczenie mięśni Kegla polega na zaciskaniu, a następni luzowaniu. Należy robić to regularnie oraz pamiętać  o technice oddechu tj. zacisk na wydechu, rozluźnienie na wdechu. Pierwsze efekty jakie można zaobserwować powinny pojawić się po około 2 tyg od rozpoczęcia treningów.

Trening Jelq

Jelqing jest to powiększenie członka przy pomocy ćwiczeń oraz masażu. Należy silną dłonią objąć penisa u nasady, a następnie przesuwać w kierunku żołędzi. Zaciśniecie spowoduje wzrost ciśnienia krwi oraz napuchnięcie członka. Nie nadzy mylić jelqingu z masturbacją, członek ni może być tu w pełnej erekcji. Pomocny może okazać się również żel intymny, aby uchronić skórę przed podrażnieniami.

Technika pierścienia

Na początku wsmaruj w skórę np.: olejek i masażem doprowadź się do częściowej erekcji. Z palca wskazującego oraz kciuka utwórz pierścień. Kolejno pierścień nałóż na trzon penisa i przesuń go aż do samej podstawy, po czym zaciśnij. Uścisk musi być szczelny, aby zatrzymać krew znajdująca się w żołędzi i trzonie. Pierścień zsuwamy w kierunku żołędzi. Krew która znajduje się wewnątrz penisa zostaje przepchana do przodu.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

W członku wzrasta ciśnienie, a krew znajdująca się tam rozpiera go. W momencie gdy jedna z rąk zbliża się do żołędzi, uchwyć podstawę drugą dłonią i szczelnie zamknij. Podczas tego treningu zwiększa się objętość naczyniowych przestrzeni. Ciśnienie krwi zaś  rozszerza ścianki w każdym kierunku, dlatego też efektem jest wzrost grubości i długości członka. Trening nie powinien trwać   krócej niż 30 minut.

PeniSizeXL Najskuteczniejsze tabletki powiększające penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to suplement diety, który polecają internauci i to oni dali tym pastylką  pozytywną rekomendację. Nie bez znaczenia również preparat ten znajduje się czołowe miejscu w rankingu! Ciekawy jest fakt,że, nie tylko faceci zadowoleni są z efektów… ale przede wszystkim ich partnerki!

Skuteczne powiększenie penisa >> ZOBACZ