Buzdyganek naziemny właściwości w suplementach dla panów

Buzdyganek naziemny to jednoroczna roślina występująca powszechnie w w śródziemnomorskim obszarze, na piaszczystych stepach, podzwrotnikowej Afryce bądź środkowej Azji. Charakteryzują ją cenne właściwości seksualnego pobudzania, które zawdzięcza saponinie protodiocyna.

Buzdyganek naziemny

Buzdyganek naziemny właściwości

W swym składzie zawiera takie związki jak polifenole, indole i saponiny. Substancje te redukują aktywność enzymów, przetwarzających testosteron anaboliczny. W związku z czym przeciwdziała przerostowi gruczołów sutkowych u mężczyzn tzw. ginekomastrii. Hamuje również łysienie spowodowane wysokim DHT. Dodatkowo buzdyganek naziemny zwiększa spermatogenezę u mężczyzn, a u kobiet owogenezę, obniża dolegliwości związane z andropauzą, potęguje syntezę białek.

Buzdyganek naziemny co zawiera?

 

Wyróżnia go duża zawartość czynnych substancji:

Saponin sterydowych

Fitosteroli

Flawonidów

Alkaidów

Fenolokwasów

Szczawianów

Wapnia,potasu,żelaza,fosforu

Buzdyganek naziemny działanie

 

Od tysięcy lat wykorzystywany jako silny afrodyzjak. Buzdyganek ziemny na dzień dzisiejszy wchodzi w skład różnych suplementów przeznaczonych dla mężczyzn. Podstawowym jego zastosowaniem jest wpływ na potencje. Redukując ilość cholesterolu oraz trójglicerydów przeciwdziała rozwojowi cukrzycy, miażdżycy i normalizuje ciśnienie krwi. Zawiera silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Wzmacnia pracę nerek i wątroby, a dodatkowo łagodzi dolegliwości związane z prostatą i dodaje wigoru.

Buzdyganek naziemny na potencje

 

Buzdyganek od wieków wykorzystywany był w medycynie ludowej jako środek zwiększający libido i poprawiający erekcję. Naukowcy udowodnili, że ma duże znaczenie w trakcie podnoszenia ilości testosteronu, a dzięki temu ma bezpośredni wpływ na zwiększenie jakości pożycia seksualnego. Stres, zaburzenia hormonalne bądź permanentne przemęczenie mają szanse zmniejszać syntezę tlenku azotu, a to odbija się na jakości życia seksualnego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : SuperSize opinie efekty cena naturalne powiększenie członka

 

Roślina ta efektownie zwiększa frakcję testosteronu. Tribulus terrestris efekty jakie możemy dostrzec do doprowadzenie do nasilenia spermatogenezy, oraz lepszej produkcji plemników. Zwiększa także ich ruchliwość a także żywotność. Buzdyganek ziemny odpowiada za dobry poziom libido oraz ma wpływ na utrzymanie erekcji. Gwarantuje witalność seksualną. Suplementowanie buzdyganka to efektowny sposób na utrzymanie testosteronu w normie, oraz jakości życia seksualnego na odpowiednim poziomie. Zażywanie ekstraktu nie powoduje żadnych efektów niepożądanych, a to jest ciekawym rozwiązaniem dla farmaceutyków.

Buzdyganek naziemny suplementy

 

Buzdyganek naziemny właściwości

Buzdyganek zwiększa również przepływ krwi w mięśniach przez namnożenie liczy erytrocytów – z tego powodu tak często przyjmowany jest przez sportowców i kulturystów. Poprzez swoje pobudzające i zmniejszające zmęczenie właściwości jest zamiennikiem dla standardowych preparatów zażywanych przed treningiem. W naturalny zwiększa poziom anabolicznych hormonów pozwalając w legalny sposób wykorzystywać dodatkowe zapasy anabolicznego testosteronu sportowcom, tak więc buzdyganek naziemny opinie które odnajdziemy w Internecie będą w dużej przewadze bardzo pozytywne, a mężczyźni korzystający z suplementów w 100 % usatysfakcjonowani.